Ліцензійна Угода Компанії Resideo З Кінцевим Користувачем «Під’Єднаного Дому» (Resideo Connected Home) І Заява Про Конфіденційність

Останнє оновлення: 1 червня 2020 року

Вітаємо Вас! Нижче подано Ліцензійну угоду компанії Resideo з кінцевим користувачем «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (RESIDEO CONNECTED HOME) і Заяву про конфіденційність.

Основні аспекти:

Ліцензійна угода з кінцевим користувачем охоплює:

 • Ліцензію на програмний продукт, яка регулює використання Вами програмного продукту.
 • Умови надання сервісів.
 • Суворі обмеження щодо нашої фінансової та іншої відповідальності, пов’язаної з будь-якими втратами, які можуть бути заподіяні Вам внаслідок використання Вами системи та сервісів.

Заява про конфіденційність охоплює, поміж іншого, таке:

 • Інформацію, яку ми збираємо:
  • інформацію, яку Ви надаєте, створюючи свій обліковий запис, наприклад, ім’я, e-mail, адресу та поштовий індекс;
  • інформацію про те, як Ви використовуєте систему та/або сервіси, наприклад, як і коли Ви використовуєте системи чи сервіси, періодичність використання тощо;
  • дані, що стосуються систем та/або сервісів, наприклад, температура всередині та поза приміщенням, часові графіки, хронування подій та попереджень, аудіо- чи відеокліпи, настройки тощо;
  • інші види інформації, зазначені нижче в Заяві.
 • Як ми використовуємо інформацію:
  • для надання сервісу та управління системою;
  • для поліпшення наших продуктів та сервісів;
  • для пропонування Вам продуктів та сервісів, які, на нашу думку, будуть Вам цікаві. Ми не передаємо Вашу контактну інформацію третім особам у маркетингових цілях без Вашої явної згоди;
  • в інших цілях, як докладніше описано нижче в Заяві.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИСТЕМУ

Сторонні надавачі сервісів, використовувані компанією Resideo. Компанія Resideo використовує сторонніх надавачів сервісів для реалізації деяких аспектів Сервісів Resideo, таких як, наприклад, «хмарні» сервіси, зберігання даних, синхронізація і зв’язок через надавачів «хмарних» сервісів. Ці сторонні сервіси перебувають поза контролем компанії Resideo, але їх функціювання може впливати на використання та надійність Сервісів Resideo або ж зазнавати впливу останніх. Звертаємо увагу, що (i) використання та наявність Сервісів Resideo залежить від сторонніх надавачів сервісів, (ii) ці сторонні надавачі сервісів не гарантують 100-відсоткову наявність своїх сервісів та (iii) компанія Resideo не відповідає за шкоду та втрати внаслідок функціювання цих сторонніх сервісів.

Передбачене використання Системи Resideo. Система призначена для входу до неї та її використання щодо некритичної за часом інформації та керування продуктами. Хоча компанія Resideo прагне забезпечити високу надійність і готовність Системи Resideo, вона не буде доступна 100 відсотків часу. Система схильна до спорадичних переривань і збоїв з багатьох причин поза контролем компанії Resideo, у тому числі переривчастість Wi-Fi, час безперебійної роботи надавачів сервісів, мобільні повідомлення й оператори тощо.

Відсутність у Сервісів функцій «Безпека Життя» чи «Критичні Використання».. Система не сертифікована для екстреного реагування. Крім того, Систему не можна вважати рятувальним рішенням для людей, підданих ризику вдома чи на роботі, і вона не є замінником щодо екстрених сервісів. Всі небезпечні для життя й екстрені події слід спрямовувати до відповідних сервісів реагування. Щодо сервісів моніторингу та охоронної чи пожежної сигналізації Ви можете укласти окрему угоду з сертифікованою Центральної Станцією.

Надійність повідомлень. Система, у т. ч. віддалений доступ і мобільні повідомлення, не буде доступна на 100 відсотків. Можуть бути випадки, коли Ви не отримуватиме повідомлення. Ефективність повідомлень залежить від сторонніх продуктів та сервісів, перелічених вище, і від функційних можливостей Ваших пристроїв. Саме Ви відповідаєте за функційні можливості свого комп’ютера чи мобільного пристрою.

СИСТЕМА НЕ Є СТОРОННЬОЮ КОНТРОЛЬОВАНОЮ СИСТЕМОЮ ЕКСТРЕНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ – КОМПАНІЯ RESIDEO НЕ ЗДІЙСНЮЄ МОНІТОРИНГ ЕКСТРЕНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ І НЕ НАПРАВЛЯТИМЕ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ЕКСТРЕНОГО РЕАГУВАННЯ ДО ВАШОГО ДОМУ ЧИ РОБОТИ У РАЗІ ЕСКТРЕНОЇ СИТУАЦІЇ.

ВАМ НЕ СЛІД ПОКЛАДАТИСЯ НА СИСТЕМУ У БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЯХ, ПОВЯЗАНИХ З БЕЗПЕКОЮ ЖИТТЯ ЧИ КРИТИЧНИМИ СИТУАЦІЯМИ. МОБІЛЬНІ ПОВІДОМЛЕННЯ СТОСОВНО СТАТУСУ І ТРИВОЖНИХ ПОПЕРЕДЖЕНЬ НА ВАШИХ ПРОДУКТАХ ПЕРЕДБАЧЕНО ЛИШЕ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ – ВОНИ НЕ ПІДМІНЯЮТЬ СТОРОННЮ КОНТРОЛЬОВАНУ СИСТЕМУ ЕКСТРЕНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ.

Відсутність гарантії. Немає гарантії, що Система забезпечуватиме адекватне попередження в будь-якій конкретній ситуації або що її не буде погіршено чи обійдено до того, як вона комунікуватиме з юридичною або фізичною особою, яка відповідає за моніторинг і реагування на повідомлення, надіслані з Вашого пульта управління охоронною чи пожежною сигналізацією або з аналогічного устатковання, призначеного попереджати про завдання можливих шкоди чи збитків особам чи майну («Центральна Станція»), якщо Ваша система тривожної сигналізації під’єднана до однієї з них, або що вона запобігатиме будь-якій особистій травмі чи втраті майна через проникнення зі зломом, пограбування, пожежу, надмірне тепло, холод чи вологість, або спричинені в іншій спосіб. Також, немає гарантії, що Система або Ваш мобільний пристрій чи комп’ютер передаватимуть чи прийматимуть всі сигнали, надіслані Вами чи Вам або Вашому підряднику, дилеру чи центральній станції стосовно Системних Сервісів, на які Ви підписалися, в тому числі сигнали стосовно активування чи деактивування Вашої системи тривожної сигналізації. Ви визнаєте, що наявність у Вас системи охоронної чи пожежної сигналізації не гарантує того, що у Вас не відбудеться проникнення зі зломом, пограбування, пожежі чи іншої події, і це не слугує страховим полісом. Ви визнаєте, що доступність Системних Сервісів залежить від Вашого комп’ютера, мобільного пристрою, домашньої електропроводки, Вашого інтернет-провайдера, Вашого провайдера супутникового зв’язку в разі послуг геолокації, а також Вашого оператора мобільного зв’язку, і Ви визнаєте, що саме Ви відповідаєте за всі платежі, пов’язані з таким використанням, і за дотримання будь-яких домовленостей, пов’язаних з таким використанням. Ви також визнаєте, що компанія Resideo і будь-які постачальники мережевих послуг не можуть гарантувати безпеку будь-якої бездротової передачі і не нестимуть відповідальність за брак безпеки, пов’язаної з використанням будь-якого сервісу. Ви погоджуєтеся з тим, що не перепродаватимете будь-які з бездротових сервісів, надаваних Вам як частина Системи. Компанія Resideo не гарантує, що Система буде сумісною з усіма комп’ютерами чи кишеньковими пристроями. Ви маєте спочатку протестувати ці пристрої на сумісність вдома, перш ніж використовувати їх поза будинком.

Компанія Resideo не нестиме відповідальність за будь-які збитки чи пошкодження виходячи з твердження, що Система не змогла видати попереджувального чи тривожного сигналу будь-якого типу, і Ви цим самим звільняєте компанію Resideo від будь-якої відповідальності, що випливає з цього.

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА КОМПАНІЇ RESIDEO З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (RESIDEO CONNECTED HOME)

Ця Ліцензійна угода з кінцевим користувачем компанії Resideo (ця «Угода») становить правову домовленість між Вами і компанією Resideo Technologies, Inc. та її дочірніми компаніями («Resideo») щодо використання Сервісів Resideo і ліцензії на Програмні засоби Resideo, як їх визначено нижче. Для зручності комбінацію продуктів, програмних засобів та сервісів чи будь-яке їх поєднання, які ми Вам надаємо, ми позначаємо як «Система».

Приймаючи цю Угоду або інсталюючи чи використовуючи Систему, Ви погоджуєтеся дотримувати умов цієї Угоди. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви є кінцевим користувачем Системи, і Ви запевняєте, що досягли повноліття і правоможні укладати цю Угоду.

Ця Угода охоплює використання декількох продуктів та сервісів компанії Resideo; як уточнення, у деяких випадках, певні положення цієї Угоди стосуються тільки конкретного продукту чи сервісу.

 1. МЕЖІ ЛІЦЕНЗІЇ.

  Цю Угоду призначено для використання підключених технологій Resideo, у тому числі програмні засоби Resideo для використання на будь-яких продуктах і комунікаційних мережах Resideo, програмні засоби Resideo, що уможливлюють веб-інтерфейс та лежать в основі функційності та доступ до сервісів Resideo, прикладні програми Resideo до мобільних пристроїв і будь-які мережі Resideo, пов'язані з будь-чим із згадуваного вище (разом – «Сервіси Resideo»), а також ліцензування ідентифікованих вище програмних продуктів, які охоплюють комп’ютерні та прикладні програмні засоби і можуть охоплювати пов’язані з ними ЗМІ, друковані матеріали і «онлайн» чи електронну документацію, а також будь-які майбутні версії, випуски, оновлення, патчі, виправлення помилок і усунення дефектів згадуваних вище програмних засобів («Програмні засоби Resideo»).

  Система охоплює програмні засоби, якими володіє компанія Resideo, і програмні засоби, ліцензовані для компанії Resideo, і захищена в Сполучених Штатах та міжнародними законами і договорами щодо авторського права, а також іншими законами та договорами щодо інтелектуальної власності. Система ліцензується для Вас, а не продається Вам. Відповідно до умов цієї Угоди компанія Resideo надає Вам обмежену, невиняткову, непередавану ліцензію (без права субліцензування, крім випадків, встановлених нижче), на використовування Системи і пов’язаних з нею Програмних засобів Resideo, виключно для Вашого персонального використання під час моніторингу Вашого житлового чи виробничого будинку. Зазначена вище ліцензія охоплює право інсталювати Програмні засоби Resideo на Вашому персональному комп'ютері і/або мобільному пристрої і використовувати Програмні засоби Resideo у поєднанні з Вашим ліцензованим використанням Системи. Незареєстроване використання, відтворення та поширення Системи заборонені компанією Resideo, є порушенням чинних в США та міжнародних законів про авторське право і підлягає застосуванню цивільно-правових та кримінальних санкцій. Вам особливо заборонено робити чи розповсюджувати будь-які копії Системи, крім випадків, коли це дозволяє застосовне законодавство. Всі права будь-якого виду в рамках Системи і всі інші права компанії Resideo, які не були явно надані в цій Угоді, є повністю та винятково застереженими для та в компанії Resideo (включно об'єктний код та вихідний код програмного засобу). Вам заборонено надавати в оренду, надавати в лізинг, копіювати, модифікувати чи перекладати Систему або створювати похідні роботи на основі Системи. Вам заборонено змінювати чи видаляти будь-які повідомлення Resideo про авторські права чи права власності, чи легенди, що з'являються на або в Системі. Вам заборонено реверсивно відтворювати, декомпілювати чи демонтувати Систему, крім у ступінь, явно дозволений обов'язковими положеннями застосовного законодавства (включно національні закони щодо запровадження Директиви Європейського Союзу 91/250/EEC про правовий захист комп'ютерних програм) для отримання певної інформації в обмежених цілях, зазначених в цих законах. Вам заборонено реалізовувати свої права за цими законами, крім випадків, коли Ви спочатку запросили в письмовій формі, а компанія Resideo відмовила надати протягом 30 днів після такого запиту, необхідну інформацію. Крім випадків, визначених далі в цьому документі, Вам заборонено робити вхід до Системи доступним для будь-якої третьої особи, і Ви не є правоможними робити вихідні дані чи результати, створювані чи отримувані внаслідок будь-якого функціювання чи функційного оцінювання Системи, доступними для будь-яких третіх осіб.

  Якщо Ви є Центральною Станцією або дилером, Ви маєте право видавати субліцензію на доступ до Системи виключно кінцевим користувачам за умови, що кожний кінцевий користувач погоджується з умовами цієї Угоди і всі застосовні збори сплачуються до компанії Resideo.

  Система може містити матеріали сторонніх ліцензіарів або бути отриманою на їх основі. На такі сторонні матеріали можуть поширюватися обмеження на додаток до перелічених в цій Угоді. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-який сторонній надавач повинен мати право вимагати виконання цієї Угоди стосовно програмного засобу такої третьої особи.

  Система може містити Програмні засоби з відкритим вихідним кодом, які надаються Вам згідно з умовами ліцензійної угоди на Програмний засіб з відкритим вихідним кодом або повідомленням про авторські права, яке додається до такого Програмного засобу з відкритим вихідним кодом. Використовуваний в цьому документі термін «Програмний засіб з відкритим вихідним кодом» означає будь-який програмний засіб, програму, модуль, код, бібліотеку, базу даних, драйвер чи аналогічний компонент (або їхню частину), які є безгонорарним пропрієтарним програмним засобом, використання якого вимагає виконання будь-яких контрактних зобов'язань користувачем перед третьою особою чи наявності будь-якої ліцензії, схваленою Ініціативою відкритого вихідного коду, Фондом безоплатних програмних засобів чи аналогічною групою.

  Якщо Ви підписуєтеся на Сервіси GPS-слідкування як частину своєї Системи, Ви погоджуєтеся з тим, що використовуватиме лише географічно прив’язані сервіси відповідно до застосовного законодавства та за призначеністю, як описано в документації, надаваною з Сервісом. Ви визнаєте, що компанія Resideo не має нести відповідальність за використання Вами Сервісу не відповідно до законодавства чи не за призначеністю.

 2. ПАРОЛЬ І ДОСТУП.

  (a) Ви погоджуєтеся: (a) надавати правдиву, точну, актуальну та повну інформацію про себе, запитувану в реєстраційній формі і (b) підтримувати та оперативно оновлювати таку інформацію. Для доступу до Системи Ви маєте створити ім'я користувача та пароль. Якщо Вам надано тимчасові ім'я користувача та пароль, Ви повинні змінити тимчасові реквізити і створити свої власні ім'я користувача та пароль. Ви відповідаєте за підтримання конфіденційності свого пароля й облікового запису і несете повну відповідальність за всі дії, що відбуваються з Вашим паролем, обліковим записом чи будь-яким вторинним обліковим записом. Ви погоджуєтеся (а) негайно змінювати свій пароль у разі будь-якого порушення безпеки, (b) повідомляти свою Центральну Станцію, якщо Ви зіткнулися з порушенням безпеки, і (c) забезпечувати вихід зі свого облікового запису наприкінці кожної сесії. Ви погоджуєтеся з тим, що умови цієї Угоди матимуть обов'язкову силу та регулюватимуть взаємозв’язок між компанією Resideo і будь-якою третьою особою, якій Ви надаєте доступ до свого облікового запису або дозволяєте вести вторинний обліковий запис. Ви також погоджуєтеся вживати всіх необхідних заходів, щоб забезпечувати дотримання і вимагати виконання умов цієї Угоди, а також відшкодовувати компанії Resideo всі можливі витрати, збитки, втрати чи видатки, понесені стосовно до такого стороннього користувача. Компанія Resideo не може і не нестиме відповідальність за будь-які втрати чи шкоду через Вашу неспроможність дотримувати цього Розділу.

  Якщо Ваше устатковання не працює, воно може перешкоджати мережевим операціям Системи. Компетентні державні органи можуть вимагати, щоб компанія Resideo мала негайний доступ до Вашого устатковання в екстреній ситуації згідно із застосовним законодавством, нормативно-правовим актом, регламентом чи розпорядженням суду. Ви погоджуєтеся надавати такий доступ, який є необхідним в екстреній ситуації, або Вашій Центральній Станції чи Вашому дилеру, або представникам мережі Resideo на вимогу.

  Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що у Вас є опційна можливість долучати додаткових осіб до Вашого облікового запису, і такі особи матимуть повний чи частковий доступ до Системи, у тому числі, але не обмежуючись цим, змогу переглядати та змінювати Ваші щоденний графік і налаштовання та програмування термостата та/або безпекової чи домашньої автоматики. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Resideo не відповідає перед Вами стосовно дій таких осіб. Крім того, Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що у Вас є опційна можливість долучати інформацію Вашого контрагента чи дилера до Ваших даних облікового запису, і така особа може приймати тривожні оповіщення від Системи стосовно Вашого дому (наприклад у разі якщо температура у Вашому будинку спаде нижче нуля або в разі порушення захисту чи безпеки поміж іншого) поряд із певною Контактною інформацією (як визначено нижче), щоб мати змогу ідентифікувати джерело тривожного оповіщення. Ваш контрагент чи дилер можуть контактувати з Вами в випадку, коли він приймає такі тривожні оповіщення. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Resideo не відповідає за будь-які дії чи відсутність дій з боку такого контрагента чи дилера.

  Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанії Resideo та її філіям, надавачам сервісів, постачальникам та дилерам дозволено в будь-який час і без попереднього повідомлення віддалено завантажувати оновлення програмних засобів та фірмових програм, вдосконалення, зміни, модифікації, додаткові функційні можливості чи відлагоджувальні компоненти до Системи. Ви цим самим даєте згоду на згадуване вище та звільняєте компанію Resideo та її філії, надавачів сервісів, постачальників та дилерів від будь-якої можливої відповідальності, яка випливає з такої дії у ступінь, дозволений законодавство.

 3. СТРОК ДІЇ І ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ. ЗМІНИ ДО СИСТЕМИ. ПЛАТЕЖІ

  Ця Угода набирає чинності в день, коли Ви вперше використовуєте Систему, і триватиме, доки Ви продовжуєте використовувати Систему і Сервіси і в інший спосіб здійснювати будь-які вимаганні платежі за Системний сервіс. Компанія Resideo може негайно припинити дію цієї Угоди в будь-який час, якщо Ви неспроможні дотримувати будь-яких з умов цієї Угоди, в т.ч. неспроможні здійснювати необхідні платежі за Системний сервіс, якщо вони застосовні. Якщо у Вас є контракт з дилером на певні Сервіси, Ваше право на використання Сервісів підлягає сплаті Вашим дилером чи Центральною Станцією всіх обов’язкових зборів до компанії Resideo за такі Сервіси, і компанія Resideo може призупинити чи припинити Ваш доступ до Сервісів у разі якщо дилер не в змозі оплачувати Сервіси, що їх надає компанія Resideo, або Ви не в змозі сплачувати своїй Центральній Станції будь-які суми, належні на інших підставах. Компанії Resideo юридично дозволено висувати будь-які заперечення, що існують у зв’язках Resideo з Вашим дилером чи Центральною Станцією, а також у зв’язках з Вами, тому Ваш платіж до Вашої моніторингової компанії Центральної Станції не гарантує Ваше право на Системні Сервіси. З Вас можуть стягуватися додаткові збори з боку сторонніх надавачів у зв’язку з використанням Вами Системних Сервісів, незалежного портативного пристрою чи Інтернету для передавання даних, передавання відеокліпів чи стоп-кадрів, Інтернет-завантажень, SMS, скороченого набору команд (коду), або інші збори, тарифи чи податки за передавання. Якщо компанія Resideo припиняє надавати Вам Сервіси через те, що Ви або ваш дилер чи Центральна Станція не спроможні оплачувати Сервіси, компанія Resideo не нестиме відповідальності перед Вами, і Ви повинні звернутися до свого дилера чи Центральної Станції щодо повернення будь-яких сум, попередньо сплачених Вами Центральній Станції чи дилеру. Залежно від Сервісів, на які Ви уклали контракт чи підписалися, компанія Resideo може також призупинити чи припинити, за попереднього повідомлення, дію облікового запису користувача через неактивність користувача. Залежно від Сервісів, на які Ви уклали контракт чи підписалися, Ви можете припинити дію цієї Угоди за письмового повідомлення компанії Resideo. Після припинення дії цієї Угоди, ліцензія, надана за цим документом, втратить чинність, і Ви повинні негайно припинити будь-яке використання Сервісів. Компанія Resideo залишає за собою право в будь-який час припиняти надання Сервісів на постійній основі за попереднього повідомлення. Компанія Resideo залишає за собою право в будь-який час і час від часу стягувати плату за використання Системи, а також змінювати чи тимчасово припиняти функціювання Системи (чи будь-якої її частини), повідомляючи про це чи ні, за умови, що це не позначатиметься надмірно на використанні Вами Програмних засобів та Сервісів Resideo. Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Resideo не нестиме відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які зміни, призупинення чи припинення функціювання Системи. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо Ви зміните місце перебування, Ви видалите свій обліковий запис і більше не доступатиметеся до Системи Resideo за Вашою колишньою адресою. Якщо у Вас є контракт з Центральною Станцією, Ви повинні повідомляти її у разі зміни місця перебування, щоб закрити свій обліковий запис.

 4. ГАРАНТІЙНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

  СИСТЕМА НАДАЄТЬСЯ ВАМ «ЯК Є» І, КРІМ ВИПАДКІВ, ЗАЗНАЧЕНИХ У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ, ВСІ ЯВНІ ЧИ ПРИПУСКАНІ УМОВИ (УМОВИ, ЩО ЇХ НЕ МІСТИТЬ ЦЯ УГОДА, АЛЕ ЯКІ В РЕШТІ ВИПАДКІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ В СИЛУ ЗАКОНУ ЧИ НА ІНШИХ ПІДСТАВАХ), ЗАПЕВНЯННЯ І ГАРАНТІЇ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, У ТОМУ ЧИСЛІ (БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ) БУДЬ-ЯКА ПРИПУСКАНА ГАРАНТІЯ ЧИ УМОВА ЩОДО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ, КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ВІДПОВІДНОСТІ КОНКРЕТНОМУ ПРИЗНАЧЕННЮ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ, АБО ЩО ВИНИКАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗВИЧАЙНИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДІЛОВИХ ОПЕРАЦІЙ, ЗАКОНОДАВСТВО ЧИ ТОРГОВЕЛЬНУ ПРАКТИКУ, ВИЛУЧАЮТЬСЯ В СТУПІНЬ, ДОЗВОЛЕНИЙ ЗАСТОСОВНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, І ЯВНО ЗАСТЕРЕЖУЮТЬСЯ КОМПАНІЄЮ RESIDEO, ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ЇЇ ЛІЦЕНЗІАРАМИ.

  Оскільки деякі штати або юрисдикції не дозволяють обмежувати певні гарантії та запевняння, згадувані вище обмеження не можуть поширюватися повністю чи частково на Вас. Ви можете мати додаткові права як споживач, які змінюються залежно від конкретної юрисдикції і які не зазначено в цій Угоді.

  КОМПАНІЯ RESIDEO НЕ ВІДПОВІДАЄ І ВИКЛЮЧАЄ БУДЬ-ЯКУ ПРАВОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗАЗНАВАНІ ВАМИ ВТРАТУ ЧИ ШКОДУ, ЩО Є НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ.

  Втрата чи шкода є передбачуваною (і тому не підлягає відшкодуванню), якщо вона є явним наслідком порушення з боку Resideo або якщо така втрата чи шкода припускалася Вами і компанією Resideo на момент укладання цієї Угоди. Ані компанія Resideo, ані її сторонні надавачі сервісів не несуть правову відповідальність за Ваш вибір системи охоронної чи пожежної сигналізації, встановленої у Вашому приміщенні, або її під’єднання до Вашої Центральної Станції, або функціювання останньої.

  Компанія Resideo надає Вам Систему для використання відповідно до цієї Угоди. Ви погоджуєтеся не використовувати Систему для будь-яких комерційних, бізнесових цілей чи цілей перепродажу, крім як у межах, дозволених цією Угодою. Ви також погоджуєтеся з тим, що компанія Resideo не відповідає чи не несе правової відповідальності за втрату чи шкоду, завдану в зв'язку з (i) точністю, повнотою, законністю, надійністю, експлуатаційною придатністю чи доступністю Системи, а також контентом, інформацією чи матеріалами, надаваними чи доступними через Систему; (ii) вилученням, неспроможністю зберігання, випадковим розголошенням, втратою, неправильною доставкою чи несвоєчасною доставкою будь-якої інформації чи матеріалу; або (iii) порушеннями Ваших домашніх охоронних систем, якщо тільки така втрата чи шкода не є наслідком передбачуваного порушення цієї Угоди компанією Resideo чи від її імені. Компанія Resideo в жодному разі не повинна відповідати чи нести правову відповідальність за інформацію чи події, що їх вона не в змозі контролювати, в тому числі контент електронних дошок оголошень чи інших форумів, підключених до Системи.

  ЯКЩО ІНШЕ НЕ ВИЗНАЧЕНО В ЦІЙ УГОДІ, КОМПАНІЯ RESIDEO, ЇЇ ФІЛІЇ, СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ І ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ЮРИДИЧНОЇ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВТРАТУ ПРИБУТКУ ЧИ ДОХОДІВ, ВТРАТУ БІЗНЕСУ, ПЕРЕРИВАННЯ БІЗНЕСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВТРАТУ МОЖЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ, ВТРАТУ ЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ДАНИХ, ВТРАТУ КАПІТАЛУ АБО ЗА ЗБІЛЬШЕНІ, НЕПРЯМІ, ПОСЕРЕДНІ, ПОБІЧНІ ЧИ ШТРАФНІ ЗБИТКИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇХНІХ ПРИЧИН, У ТОМУ ЧИСЛІ В СИЛУ ДОГОВОРУ ЧИ ДЕЛІКАТУ (В ТОМУ ЧИСЛІ НЕДБАЛІСТЬ) АБО У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАМИ ЧИ З ВАШОЮ НЕЗМОГОЮ ВИКОРИСТОВУВАТИ СИСТЕМУ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЯ RESIDEO, ЇЇ ФІЛІЇ, СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЧИ ЛІЦЕНЗІАРИ БУЛИ ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Це обмеження відповідальності та вилучення видів збитків може не поширюватися на Вас повністю чи частково залежно від законів Вашої національної юрисдикції.

  Ніщо в цій Угоді не вилучає та в жодний спосіб не обмежує матеріальну відповідальність (i) компанії Resideo, її філій, службовців, керівників, працівників, агентів, постачальників та ліцензіарів колективно перед Вами внаслідок травми чи смерті через їхню недбалість; (ii) матеріальну відповідальність компанії Resideo перед Вами за її шахрайство чи навмисне введення в оману; або (iii) будь-яку матеріальну відповідальність компанії Resideo, яку не можна вилучити відповідно до застосовного права, яке може охоплювати законодавство про захист прав споживачів у Вашій національній юрисдикції.

  За жодних обставин компанія Resideo не нестиме матеріальну відповідальність за будь-яку шкоду, пов'язану із завантаженням чи доступанням до будь-якої інформації чи матеріалу через Систему, будь-які затримку чи збій в роботі, прямо чи опосередковано пов'язані з подіями поза контролем Resideo, включно стихійні лиха, сили чи причини поза її розумним контролем, у т.ч., поміж іншого, збої в роботі інтернету, збої в роботі комп’ютерного устатковання, збої в роботі телекомунікаційного устатковання, збої в роботі іншого устатковання, збої в електропостачанні, страйки, трудові конфлікти, масові заворушення, повстання, порушення громадського порядку, брак робочої сили чи матеріалів, пожежі, повені, шторми, вибухи, дії непереборної сили, війна, урядові дії, розпорядження внутрішніх чи іноземних судів чи трибуналів, невиконання зобов'язань третіми особами або втрата чи коливання теплопостачання, освітлення чи кондиціювання повітря.

  У РАЗІ ЯКЩО ВИ (1) ВИКОРИСТОВУЄТЕ ПРОГРАМНИЙ ЗАСТОСУНОК ІНШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ВАШИМ RESIDEO-ПРОДУКТОМ; (2) ПІД’ЄДУЄТЕ ПРИСТРІЙ ІНШОЇ КОМПАНІЇ ДО ВАШОЇ СИСТЕМИ; (3) ВИКОРИСТОВУЄТЕ СТОРОННІЙ API-ІНТЕРФЕЙС; АБО (4) СТАЄТЕ ЧАСТИНОЮ СТОРОННІХ СИСТЕМ «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (RESIDEO CONNECTED HOME) ЧИ БІЗНЕС-ЕКОСИСТЕМ, ВИ ВИЗНАЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО У ЖОДНОМУ РАЗІ КОМПАНІЯ RESIDEO НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТОЧНІСТЬ, ФУНКЦІЙНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, ГОТОВНІСТЬ, ІНТЕРОПЕРАБІЛЬНІСТЬ, ЗАКОННІСТЬ ЧИ КОРИСНІСТЬ ТАКИХ ПРОГРАМНИХ ЗАСТОСУНКІВ, ПРИСТРОЇВ, API-ІНТЕРФЕЙСУ ЧИ ЕКОСИСТЕМИ, І НЕ НЕСТИМЕ МАТЕРІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ ЗАПОДІЯНІ ВНАСЛІДОК ТАКОГО ВИКОРИСТАННЯ. ВИКОРИСТАННЯ СТОРОННЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАСТОСУНКУ, ПРИСТРОЮ, API-ІНТЕРФЕЙСУ ЧИ ЕКОСИСТЕМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК ТА ВАШИМ КОШТОМ.

  Будь ласка, зверніть увагу, що зобов'язання компанії Resideo надавати Сервіси є зобов’язанням докладати розумних зусиль, а не зобов’язанням досягати конкретного результату. Компанія Resideo докладатиме розумних зусиль щодо надання Сервісів.

 5. РІЗНЕ.

  Незмога компанії Resideo будь-якого часу забезпечити виконання будь-яких з положень цієї Угоди не тлумачиметься як відмова в подальшому від будь-яких положень цієї Угоди, і жодна така незмога не обмежуватиме право компанії Resideo вживати будь-якої дії в майбутньому для забезпечення дотримання будь-яких положень цієї Угоди.

  Програмні засоби і технічна інформація, надавані за цією Угодою, підпадають під дію чинних у США законів щодо експортного контролю і можуть підпадати під дію регламентів щодо експорту чи імпорту в інших країнах. Ви погоджуєтеся суворо дотримувати усіх таких законів та регламентів, і саме Ви несете відповідальність за отримання будь-яких імпортних, експортних, реекспортних дозволів та ліцензій, необхідних для таких програмних засобів, будь-якої технічної інформації, а також зберігання документації на підтвердження дотримання цих законів та регламентів.

  Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства Англії та Уельсу. І Ви і компанія Resideo погоджуєтеся підкорятися невиключної юрисдикції англійських судів. Компанія Resideo визнає, що коли Ви не перебуваєте в Сполученому Королівстві, Ви можете мати право подавати позови в своїй національній юрисдикції.

  Сторони розуміють та погоджуються, що незважаючи на будь-які інші положення цієї Угоди порушення Вами будь-якого положення цієї Угоди може заподіяти компанії Resideo непоправної шкоди, щодо якої відшкодування грошових збитків може бути неадекватним, і тому компанія Resideo матиме право на своєчасний забезпечувальний заходів у вигляді судової заборони для захисту прав компанії Resideo за цією Угодою на додаток до будь-яких доступних засобів правового захисту.

  Ця Угода та чинні в компанії Resideo умови продажу, які супроводжують купівлю Вами будь-якого устатковання безпосередньо у компанії Resideo, становлять весь обсяг домовленості між Вами і компанією Resideo і повністю замінюють собою всі можливі усні чи письмові домовленості, що раніше існували між Вами та компанією Resideo щодо предмету цієї Угоди. Ваша угода про підписку або угода про моніторинг Центральної Станції (якщо застосовні) з дилером чи Центральною Станцією становить окрему угоду. Ваші відносини з такими дилером чи Центральною Станцією регулюються цією окремою угодою, і компанія Resideo не несе матеріальну відповідальність перед вами за цією окремою угодою. Ваша угода про закупівлю устатковання компанії Resideo чи сторонньої компанії, що взаємодіє з Програмними засобами та Сервісами Resideo, становить окрему угоду з продавцем устатковання. Ваші відносини з таким продавцем регулюються цією окремою угодою, і компанія Resideo не несе матеріальної відповідальності перед вами за цією окремою угодою.

  Ні цю Угоду, ні будь-які права, інтереси чи зобов'язання, передбачені цією Угодою, не можуть бути передані чи переуступлені Вами без попередньої письмової згоди компанії Resideo. Компанія Resideo може передоручати цю Угоду, повністю чи частково, на свій розсуд. Ця Угода матиме обов'язкову силу для сторін і кожного з її сьогоденних та майбутніх службовців, керівників, працівників, материнських компаній, дочірніх компаній, агентів, правонаступників, цесіонаріїв, підрядників, ліцензіатів, філій, членів сім'ї та відвідувачів і уповноважених користувачів.

  Кожне положення, кожний розділ та пункт цієї Угоди діє окремо і застосовуватиметься в найповніший ступінь, дозволений законодавством, і тлумачиметься та застосовуватиметься в меншій ступінь, коли це необхідно для забезпечення чинності. Нечинність або неможливість виконання будь-якого положення цієї Угоди не позначатиметься на будь-якому іншому положенні, і всі такі інші положення зберігатимуть повну юридичну силу та діятимуть у повному обсязі без змін чи модифікацій.

 6. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПРИСТРОЇВ ФІРМИ APPLE. ТРЕТЯ СТОРОНА-ВИГОДОНАБУВАЧ

  Цей розділ поширюється на Вас, тільки якщо Ви використовуєте Систему на пристрої фірми Apple (наприклад, iPhone, iPad, iPod Touch) (далі – «Apple-пристрій»); цей розділ не поширюється на Вас, якщо Ви не використовуєте Систему на Apple-пристрої. Сторони визнають, що цю Ліцензійну угоду з кінцевим користувачем укладено виключно між компанією Resideo і Вами, а не з фірмою Apple, і фірма Apple не несе відповідальності за Систему та її контент. Будь-яка підтримка, яку може надавати компанія Resideo у зв'язку з Системою, підпадає під виключну відповідальність компанії Resideo, і сторони визнають, що фірма Apple не має ніяких зобов'язань щодо надання будь-яких послуг з технічного обслуговування та підтримки Системи. Сторони визнають, що фірма Apple не зобов'язана надавати будь-які гарантії щодо Системи. Наскільки це дозволено застосовним законодавством, фірма Apple не матиме ніяких інших гарантійних зобов'язань щодо Системи. Сторони визнають, що фірма Apple не несе відповідальності за розглядання претензій до продукту. Фірма Apple не несе відповідальності за розглядання будь-яких претензій будь-якого кінцевого користувача чи будь-якої третьої сторони стосовно Системи чи володіння та/або використання цієї Системи кінцевим користувачем, включаючи, поміж іншого: (i) претензії до якості продукту; (ii) будь-яку претензію до того, що Система не в змозі відповідати будь-яким застосовним правовим чи регуляторним вимогам; і (iii) претензії, зумовлені недотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів чи аналогічного законодавством. Сторони визнають, що в разі будь-якої претензії третьої сторони до того, що Система чи володіння та використання вами цієї Системи порушують права інтелектуальної власності цієї третьої сторони, фірма Apple не нестиме відповідальність за розслідування, провадження захисту, врегулювання та задоволення будь-якої такої претензії щодо порушення права інтелектуальної власності. Скарги чи претензії стосовно Системи слід спрямовувати до компанії Resideo за такою адресою: ResideoPrivacy@Resideo.com. Сторони визнають та погоджуються з тим, що фірма Apple та дочірні компанії Apple є третіми сторонами-вигодонабувачами цієї Ліцензійної угоди і що після Вашого прийняття умов цієї Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем фірма Apple матиме право (і вважатимется такою, що прийняла це право) забезпечувати виконання Вами цієї Ліцензійної угоди як третя сторона-вигодонабувач.

 7. RESIDEO CONNECTED HOME ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
  Останнє оновлення 1 червня 2020 року

  Про нас

  Компанія Resideo поважає Вашу конфіденційність, захист Ваших персональних даних має для нас першочергове значення. Це Положення про конфіденційність визначає як Resideo Technologies, Inc. та її дочірні компанії (надалі – «Resideo» або «ми») збирають, використовують і розкривають Ваші персональні дані, пов'язані з продуктами та послугами Resideo Connected Home, до яких входять такі лінії продуктів: продукти Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), продукти EvoHome, продукти Total Connect Security та продукти Videofied Security (надалі разом – «продукти Resideo Connected Home»).

  Персональні дані – це інформація або сукупність даних, що дає змогу ідентифікувати Вас. Компанія Resideo є «Володільцем» персональних даних про Вас стосовно:

  • лінії продуктів Honeywell Home (до якої входять продукти, які раніше були відомі як продукти «Lyric») і лінії продуктів EvoHome – Resideo Technologies, Inc;
  • лінії продуктів Total Connect Security – Securité Communications SAS; і
  • лінії продуктів Videofied Security – RSI Video Technologies SAS.

  До Ваших персональних даних, зібраних за допомогою інших веб-сайтів, застосунків, продуктів та послуг, що належать Resideo, можуть застосовуватися різні Положення про конфіденційність. Важливо, щоб Ви прочитали це Положення про конфіденційність разом із будь-якими іншими положеннями про конфіденційність, які ми можемо надавати Вам у певних випадках, коли ми збираємо або обробляємо Ваші персональні дані, щоб Ви повністю усвідомлювали, як і чому ми використовуємо Ваші дані.

  Відомості про те, як Ви використовуєте продукти Resideo Connected Home, і будь-яка інформація, яку Ви передаєте за їх допомогою, у всіх випадках є об’єктом цього Положення про конфіденційність та відповідних умов надання послуг та/або ліцензійної угоди кінцевого користувача (у відповідних випадках) компанії Resideo.

  До наших продуктів Resideo Connected Home входять обладнання, програмне забезпечення, пов’язані веб-сайти, застосунки для мобільних пристроїв, планшетів, ПК та служби підтримки.

  ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗОНИ (ЄЕЗ): резиденти ЄЕЗ мають право заперечувати проти певних видів діяльності обробки, пов’язаних з Вашими персональними даними, описаними в цьому Положенні про конфіденційність, зокрема коли ми залежимо від законних вимог щодо обробки Ваших персональних даних або коли ми обробляємо Ваші персональні дані для прямого маркетингу. У деяких випадках ми можемо продемонструвати наявність вагомих законних підстав для продовження обробки Ваших персональних даних, у випадку чого ми не будемо зобов’язані виконувати Ваш запит.

  Щоб отримати відомості про типи персональних даних, які ми обробляємо у зв’язку з використанням Вами:

  • смарт-камер і продуктів безпеки дому лінійок Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), EvoHome, Total Connect Security та Videofied Security (продукти Connected Home Security ), будь- ласка перейдіть до розділу А нижче.
  • смарт-термостатів ліній Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric») та/або EvoHome (продукти Connected Home Thermostat), будь ласка перейдіть до розділу B нижче.
  • детекторів витоку води лінії Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric») (продукти Connected Home Water Leakage Detector), будьласка перейдіть до розділу C нижче.

  Щоб отримати загальні відомості про порядок обробки нами даних, що застосовується до всіх продуктів Resideo Connected Home, натисніть на посилання в списку нижче та перейдіть до розділу, який Вас цікавить:

  1. A. Продукти Connected Home Security
   1. 1. Збирання інформації
   2. 2. Як ми використовуємо Ваші персональні дані
   3. 3. Правові підстави для обробки Ваших персональних даних
  2. B. Продукти Connected Home Thermostat
   1. 1. Збирання інформації
   2. 2. Як ми використовуємо Ваші персональні дані
   3. 3. Правові підстави для обробки Ваших персональних даних
  3. C. Продукти Connected Home Water Leakage Detector
   1. 1. Збирання інформації
   2. 2. Як ми використовуємо Ваші персональні дані
   3. 3. Правові підстави для обробки Ваших персональних даних
   4. 4. Знеособлення Ваших персональних даних
   5. 5. Кому ми поширюємо Ваші персональні дані
   6. 6. Де ми зберігаємо Ваші персональні дані
   7. 7. Як довго ми зберігаємо Ваші персональні дані
   8. 8. Маркетинг
   9. 9. Сайти та сервіси третіх осіб
   10. 10. Діти
   11. 11. Захист Ваших персональних даних
   12. 12. Файли «cookie»
   13. 13. Ваші права
   14. 14. Зміни до Положення про конфіденційність
   15. 15. Контактні дані

   A. Продукти Connected Home Security

   Продукти:продукти Total Connect Security, до яких відносяться лінії продуктів Domonial і Le Sucre, продукти Videofied Security, смарт-камери та товари безпеки дому Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), включно із продуктами безпеки самостійної установки, і продукти безпеки EvoHome, далі разом або окремо іменовані «Продукти Connected Home Security».

   1. a) Збирання інформації
    1. Інформація, що отримується безпосередньо від Вас

     Безпосередньо від Вас ми збиратимемо таку інформацію:

     • Ідентифікаційні дані, такі як ім’я, контактні дані, посада, назва компанії/організації, адреса електронної пошти, номери телефону та факсу, адреса (включно з даними про вулицю, місто, область, поштовий індекс та/або країну);
     • Реєстраційні дані, такі як інформація, надана Вами під час реєстрації облікового запису для використання продукту Connected Home Security, включно з даними про логін та пароль;
     • Дані маркетингу та комунікації, включно з Вашими маркетинговими уподобаннями та підписками на наші публікації;
     • Фінансова інформація, включно з інформацією про кредитну картку чи рахунок, якщо Ви купуєте будь-які послуги безпосередньо у нас;
     • Дані про транзакції, включно із запитами та замовленнями наших продуктів і послуг, а також даними про платежі, здійснені Вами або для Вас;
     • Відомості експортного контролю, такі як Ваше громадянство та країна проживання, що дають нам змогу визначити Ваш статус відповідно до правил експортного контролю щодо отримання інформації про певні технології;
     • Ваші відгуки, включно з інформацією, яку Ви надаєте нам, коли надсилаєте нам відгук або зв’язуєтесь з нами з будь-якої причини, заповнюєте анкету опитування, долучаєтеся до конкурсу або повідомляєте про проблему.

     Коли ми повинні збирати персональні дані відповідно до закону або відповідно до умов укладеної з Вами угоди, а Ви не надаєте таку інформацію за запитом, можливо, ми не зможемо надати Вам потрібну послугу або завершити транзакцію.

    2. Персональні дані, які ми збираємо про Вас

     Ми можемо збирати певну інформацію про Вас, використовуючи продукт Connected Home Security, а саме:

     • Дані про використання, включно з інформацією про те, як Ви використовуєте продукт Connected Home Security, кількість переміщених байтів, посилання, на які Ви натискаєте, матеріали, які Ви отримуєте, час подій у домі, планування, включно з плануванням активації/дезактивації, використання та журнали попередження, відео- або аудіокліпи діяльності вдома або на робочому місці, а також фотографії, що зберігаються в системі, та інші дії, здійснені в рамках використання продукту Connected Home Security;
     • Технічні дані, такі як адреса інтернет-протоколу (IP), тип Вашого браузера, його мова та потужність, операційна система, конфігурація домашньої системи, параметри безпеки;

     Стосовно смарт-камер і продуктів безпеки дому Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), включно із продуктами безпеки самостійної установки:

     • Дані географічного розташування. За Вашою прямою згодою смарт-камери та продукти безпеки дому Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), включно із продуктами безпеки самостійної установки, можуть збирати точну інформацію в режимі реального часу про місцезнаходження Вашого мобільного пристрою з метою контролю статусу «вдома / не вдома». Географічне розташування Вашого мобільного пристрою може бути розкрито нашим постачальникам послуг, які можуть обробляти цю інформацію у зв’язку з наданням послуг від нашого імені. Після того, як Ви погодились на збирання даних про точне місцезнаходження Вашого мобільного пристрою, Ви можете будь-коли скоригувати або скасувати цю згоду, керуючи своїми налаштуваннями служб геоданих в параметрах свого мобільного пристрою.

     Щоб дізнатись про файли «cookie», які ми використовуємо в нашому продукті Connected Home Security, а також про те, як їх відхилити або вимкнути, див. розділ «Файли «cookie» нижче.

    3. Дані, які становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних

     Стосовно деяких продуктів Connected Home Security (включно із продуктами безпеки самостійної установки), ми також можемо збирати дані, які становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних (персональні дані, які особливо охороняються відповідно до законодавства про захист персональних даних) про Вас, якщо це дозволено чи вимагається законодавством. Наприклад, ми можемо збирати біометричні дані, щоб забезпечити функцію розпізнавання обличчя. Ми збиратимемо Ваші персональні дані лише за Вашої прямої згоди. Якщо ми отримаємо згоду на збирання та обробку даних, які становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних, Ви можете будь-коли відкликати свою згоду.

   2. b) Як ми використовуємо Ваші персональні дані

    Ми використовуємо Ваші персональні дані для таких цілей:

    • Надання Вам продукту Connected Home Security. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для надання послуг або здійснення ініційованих Вами транзакцій, включно з наданням інформації про продукти або послуги Resideo, оплату рахунків і виконання замовлень, реєстрацію придбаних продуктів, обробку гарантійних вимог, надання послуг підтримки клієнтів і полегшення використання Вами продукту Connected Home Security;
    • Покращення нашого бізнесу, продуктів та послуг. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для виконання бізнес-аналізу або для інших цілей, які допомагають нам розвивати й покращувати якість нашого бізнесу, продуктів і послуг (зокрема нових продуктів і послуг), наприклад, шляхом налаштування продукту Connected Home Security відповідно до Ваших особливих уподобань;
    • Маркетинг.Відповідно до положень чинного законодавства, ми можемо використовувати Ваші персональні дані, щоб повідомляти Вас про продукти або послуги, які можуть бути цікавими для Вас, і в іншому випадку повідомляти Вас про пропозиції, події та новини, огляди, спеціальні пропозиції та пов’язані з цим теми. Ви можете в будь-який час безплатно відмовитися від маркетингових повідомлень, що надсилаються електронною поштою, за допомогою посилання про відписування в будь-якому електронному листі з маркетинговими матеріалами, які Ви отримуєте від нас, або зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність. Залежно від Вашої країни проживання, Ви також можете відмовитися від інших видів маркетингових комунікацій; будь-ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені в цьому Положенні про конфіденційність, для отримання додаткової інформації;
    • Дослідження та аналіз клієнтів. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, які допоможуть нам проаналізувати Ваші купівельні уподобання, визначити продукти й послуги, які найкраще відповідають Вашим вимогам, і оцінити ефективність спрямованої на Вас реклами;
    • Адміністрування та захист нашого бізнесу. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для адміністрування й захисту нашого бізнесу та наших продуктів, включно з виправленням неполадок, технічним обслуговуванням системи, підтримкою, складанням звітності та розміщенням даних;
    • Виконання вимог законодавства: : Ми можемо використовувати зібрані персональні дані з метою виявлення, запобігання та реагування на шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення умов надання послуг та/або ліцензійної угоди користувача, порушення закону чи іншого неправомірного використання продукту Connected Home Security.

    Ми використовуватимемо дані Вашої дебетної та/або кредитної картки лише для спрощення придбання послуг у зв’язку із продуктом Connected Home Security.

     

    Щоб запропонувати Вам вдосконалену й високу якість обслуговування клієнтів, ми можемо об’єднати інформацію, зазначену в цьому Положенні про конфіденційність, з іншою інформацією про Вас у зв’язку з використанням інших сайтів, застосунків, продуктів та/або послуг Resideo для того, щоб запропонувати Вам покращену й надійну взаємодію під час роботи з Resideo, а також вдосконалити та налаштувати наші веб-сайти, застосунки, продукти та послуги.

   3. c ) Правові підстави для обробки Ваших персональних даних

    У випадках, передбачених законом, ми завжди забезпечуємо наявність правових підстав для обробки Ваших персональних даних. У більшості випадків правовими підставами для обробки Ваших персональних даних будуть такі:

    • це необхідно для надання послуг, якими ми Вас забезпечуємо;
    • це необхідно для дотримання нами законодавчих та договірних зобов’язань;
    • ми отримали Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних для однієї або кількох зазначених цілей. Якщо ми просимо Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних, Ви можете будь-коли відкликати свою згоду, звернувшись до нас за контактними даними, наведеними наприкінці цього Положення про конфіденційність;
    • обробка необхідна для задоволення наших законних інтересів, наприклад, для розробки та вдосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
    • це необхідно для встановлення, здійснення або захисту прав в судовому порядку

   B. Продукти Connected Home Thermostat

   Продукти:термостати Honeywell Home (раніше відомі як термостати «Lyric») та продукти EvoHome Comfort, разом та окремо іменуються «Продукти Connected Home Thermostat».

   1. a) Збирання інформації
    1. Інформація, що отримується безпосередньо від Вас

     Безпосередньо від Вас ми збиратимемо таку інформацію:

     • Ідентифікаційні дані, такі як ім’я, контактні дані, посада, назва компанії/організації, адреса електронної пошти, номери телефону та факсу та адреса (включно з даними про вулицю, місто, область, поштовий індекс та/або країну);
     • Реєстраційні дані, такі як інформація, надана Вами під час реєстрації облікового запису для використання продукту Connected Home Thermostat, включно з даними про логін та пароль;
     • Дані маркетингу та комунікації, включно з Вашими маркетинговими уподобаннями та підписками на наші публікації;
     • Фінансова інформація, включно з інформацією про кредитну картку чи рахунок, якщо Ви купуєте будь-які послуги безпосередньо у нас;
     • Дані про транзакції, включно із запитами та замовленнями наших продуктів і послуг, а також даними про платежі, здійснені Вами або для Вас;
     • Відомості експортного контролю, такі як Ваше громадянство та країна проживання, що дають нам змогу визначити Ваш статус відповідно до правил експортного контролю щодо отримання інформації про певні технології;
     • Ваші відгуки,включно з інформацією, яку Ви надаєте нам, коли надсилаєте нам відгук або зв’язуєтесь з нами з будь-якої причини, заповнюєте анкету опитування, долучаєтеся до конкурсу або повідомляєте про проблему.

     Коли ми повинні збирати персональні дані відповідно до закону або відповідно до умов угоди, укладеної з Вами, а Ви не надаєте таку інформацію на запит, можливо, ми не зможемо надати Вам потрібну послугу або завершити транзакцію.

    2. Персональні дані, які ми збираємо про Вас

     Ми можемо збирати певну інформацію про Вас на основі використання продукту Connected Home Thermostat, а саме:

     • Дані про використання, включно з інформацією про те, як Ви використовуєте продукт Connected Home Thermostat, кількість переміщених байтів, посилання, на які Ви натискаєте, матеріали, які Ви отримуєте, дата та час, коли Ви отримуєте доступ до продукту Connected Home Thermostat та інші дії, здійснені в рамках використання продукту Connected Home Thermostat, зокрема фактичну інформацію про температуру й вологість у приміщенні та на вулиці, інформацію про GPS/геолокацію (див. нижче), дані про використання термостату, такі як стан, час роботи, налаштування реле нагрівання, вентиляція та кондиціонування («НВК»), час подій у домі, діагностичні та експлуатаційні журнали від системи НВК та попередження від системи НВК, а також взаємодія термостатів і сторонніх пристроїв і використання Вами системи.
     • Технічні дані, такі як адреса інтернет-протоколу (IP), тип Вашого браузера, його мова та потужність, операційна система, конфігурація домашньої системи, параметри безпеки;
     • Дані географічного розташування. За Вашою прямою згодою продукти Connected Home Thermostat можуть збирати точну інформацію в режимі реального часу про місцезнаходження мобільного пристрою з метою контролю статусу «вдома / не вдома». Географічне розташування Вашого мобільного пристрою може бути розкрито нашим постачальникам послуг, які можуть обробляти цю інформацію у зв’язку з наданням послуг від нашого імені. Після того, як Ви погодились на збирання відомостей про точне місцезнаходження Вашого мобільного пристрою, Ви можете будь-коли скоригувати або скасувати цю згоду, керуючи своїми налаштуваннями служб геоданих в параметрах свого мобільного пристрою.

     Щоб дізнатись про файли «cookie», які ми використовуємо в нашому продукті Connected Home Thermostat, а також про те, як їх відхилити або вимкнути, див. розділ «Файли «cookie» нижче.

   2. b. Як ми використовуємо Ваші персональні дані

    Ми використовуємо Ваші персональні дані для таких цілей:

    • Надання Вам продукту Connected Home Thermostat. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для надання послуг або здійснення ініційованих Вами транзакцій включно з наданням інформації про продукти або послуги Resideo, оплату рахунків і виконання замовлень, реєстрацію придбаних продуктів, обробку гарантійних вимог, надання послуг підтримки клієнтів і полегшення використання Вами продукту Connected Home Thermostat;
    • Покращення нашого бізнесу, продуктів та послуг. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для виконання бізнес-аналізу або для інших цілей, які допомагають нам розвивати й покращувати якість нашого бізнесу, продуктів і послуг (зокрема нових продуктів і послуг), наприклад шляхом налаштування продукту Connected Home Thermostat відповідно до Ваших особливих уподобань;
    • Маркетинг. Відповідно положень до чинного законодавства, ми можемо використовувати Ваші персональні дані, щоб повідомляти Вас про продукти або послуги, які можуть бути для Вас, і в іншому випадку повідомляти Вас про пропозиції, події та новини, огляди, спеціальні пропозиції та пов’язані з цим теми. Ви можете в будь-який час безплатно відмовитися від маркетингових повідомлень, що надсилаються електронною поштою, за допомогою посилання про відписування в будь-якому електронному листі з маркетинговими матеріалами, які Ви отримуєте від нас, або зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність. Залежно від Вашої країни проживання, Ви також можете відмовитися від інших видів маркетингових комунікацій; будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені наприкінці цього Положення про конфіденційність, для отримання додаткової інформації;
    • Дослідження та аналіз клієнтів. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані Ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, які допоможуть нам проаналізувати Ваші купівельні уподобання, визначити продукти й послуги, які найкраще відповідають Вашим вимогам, і оцінити ефективність реклами, яку ми Вам спрямовуємо;
    • Адміністрування та захист нашого бізнесу.. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для адміністрування й захисту нашого бізнесу та наших продуктів, включно з виправленням неполадок, технічним обслуговуванням системи, підтримкою, складанням звітності та розміщенням даних;
    • Виконання вимог законодавства: Ми можемо використовувати зібрані персональні дані з метою виявлення, запобігання та реагування на шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення умов надання послуг та/або ліцензійної угоди користувача, порушення закону чи іншого неправомірного використання продукту Connected Home Thermostat.

    Ми використовуватимемо дані Вашої дебетної та/або кредитної картки лише для спрощення придбання послуг у зв’язку із продуктом Connected Home Thermostat.

    Щоб запропонувати Вам вдосконалену й високу якість обслуговування клієнтів, ми можемо об’єднати інформацію, зазначену в цьому Положенні про конфіденційність, з іншою інформацією про Вас у зв’язку з використанням інших сайтів, застосунків, продуктів та/або послуг Resideo, для того щоб запропонувати Вам покращену й надійну взаємодію під час роботи з Resideo, а також вдосконалити та налаштувати наші веб-сайти, застосунки, продукти та послуги.

   3. c. Правові підстави для обробки Ваших персональних даних

    У випадках, передбачених законом, ми завжди забезпечуємо наявність правових підстав для обробки Ваших персональних даних. У більшості випадків правовими підставами для обробки Ваших персональних даних будуть такі:

    • це необхідно для надання послуг, якими ми Вас забезпечуємо;
    • це необхідно для дотримання нами законодавчих та договірних зобов’язань;
    • ми отримали Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних для однієї або кількох зазначених цілей. Якщо ми просимо Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних, Ви можете будь-коли відкликати свою згоду, звернувшись до нас за контактними даними, наведеними наприкінці цього Положення про конфіденційність;
    • обробка необхідна для задоволення наших законних інтересів, наприклад, для розробки та вдосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
    • це необхідно для встановлення, здійснення або захисту прав в судовому порядку.

   C. Продукти Connected Home Water Leakage Detector

   Продукти:детектори витоку води лінії Honeywell Home (раніше відомі як «Lyric»), називаються «продукти Connected Home Water Leakage Detector»

   1. a) Збирання інформації
    1. i. Інформація, що отримується безпосередньо від Вас

     Безпосередньо від Вас ми збиратимемо таку інформацію:

     • Ідентифікаційні дані, такі як ім’я, контактні дані, посада, назва компанії/організації, адреса електронної пошти, номери телефону та факсу та адреса (включно з даними про вулицю, місто, штат, поштовий індекс та/або країну);
     • Реєстраційні дані, такі як інформація, надана Вами під час реєстрації облікового запису для використання продуктів Connected Home Water Leakage Detector, включно з даними про логін та пароль;
     • Дані маркетингу та комунікації, включно з Вашими маркетинговими уподобаннями та підписками на наші публікації;
     • Фінансова інформація, включно з інформацією про кредитну картку чи рахунок, якщо Ви купуєте будь-які послуги безпосередньо у нас;
     • Дані про транзакції, включно із запитами та замовленнями наших продуктів і послуг, а також даними про платежі, здійснені Вами або для Вас;
     • Відомості експортного контролю, такі як Ваше громадянство та країна проживання, що дають нам змогу визначити Ваш статус відповідно до правил експортного контролю щодо отримання інформації про певні технології;
     • Ваші відгуки, включно з інформацією, яку Ви надаєте нам, коли надсилаєте нам відгук або зв’язуєтесь з нами з будь-якої причини, заповнюєте анкету опитування, долучаєтеся до конкурсу або повідомляєте про проблему.

     Коли ми повинні зібрати персональні дані відповідно до закону або відповідно до умов укладеної з Вами угоди, а Ви не надаєте цю інформацію на запит, можливо ми не зможемо надати Вам потрібну послугу або завершити транзакцію.

    2. Персональні дані, які ми збираємо про Вас

     Ми можемо збирати певну інформацію про Вас, використовуючи продукт Connected Home Water Leakage Detector, а саме:

     • Дані про використання, включно з інформацією про те, як Ви використовуєте продукт Connected Home Water Leakage Detector, кількість переміщених байтів, посилання, на які Ви натискаєте, матеріали, які Ви отримуєте, дата та час, коли Ви отримуєте доступ до продукту Connected Home Water Leakage Detector та інші дії, здійснені в рамках використання продукту Connected Home Water Leakage Detector, зокрема фактичну інформацію про температуру й вологість у приміщенні, дані про використання датчиків витоку води, такі як налаштування, час подій у домі, діагностичні та експлуатаційні журнали від системи датчиків витоку води та попередження від системи датчиків витоку води, а також взаємодія датчиків витоку води та сторонніх пристроїв і використання Вами системи.
     • Технічні дані, такі як адреса інтернет-протоколу (IP), тип Вашого браузера, його мова та потужність, операційна система, конфігурація домашньої системи, параметри безпеки;

     Щоб дізнатись про файли «cookie», які ми використовуємо в нашому продукті Connected Home Water Leakage Detector, а також про те, як їх відхилити або вимкнути, див. розділ «Файли «cookie» нижче.

   2. b ) Як ми використовуємо Вашу інформацію

    Ми використовуємо Ваші персональні дані для таких цілей:

    • Надання Вам продукту Connected Home Water Leakage Detector. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для надання Вам послуг або здійснення транзакцій, які Ви запитали, включно з наданням інформації про продукти або послуги Resideo, оплату рахунків і виконання замовлень, реєстрацію придбаних продуктів, обробку гарантійних вимог, надання послуг підтримки клієнтів і полегшення використання Вами продукту Connected Home Water Leakage Detector;
    • Покращення нашого бізнесу, продуктів та послуг. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для виконання бізнес-аналізу або для інших цілей, які допомагають нам розвивати й покращувати якість нашого бізнесу, продуктів і послуг (зокрема нових продуктів і послуг), наприклад шляхом налаштування продукту Connected Home Water Leakage Detector відповідно до Ваших особливих уподобань;
    • Маркетинг. Відповідно до положень чинного законодавства, ми можемо використовувати Ваші персональні дані , щоб повідомляти про продукти або послуги, які можуть бути цікавими для Вас, і в іншому випадку повідомляти Вас про пропозиції, події та новини, огляди, спеціальні пропозиції та пов’язані з цим теми. Ви можете в будь-який час безплатно відмовитися від маркетингових повідомлень, що надсилаються електронною поштою, за допомогою посилання про відписування в будь-якому електронному листі з маркетинговими матеріалами, які Ви отримуєте від нас, або зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність. Залежно від країни проживання, Ви також можете відмовитися від інших видів маркетингових комунікацій; будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені в цьому Положенні про конфіденційність, для отримання додаткової інформації;
    • Дослідження та аналіз клієнтів. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, які допоможуть нам проаналізувати Ваші купівельні уподобання, визначити продукти й послуги, які найкраще відповідають Вашим вимогам, і оцінити ефективність спрямованої на Вас реклами реклами;
    • Адміністрування та захист нашого бізнесу. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для адміністрування й захисту нашого бізнесу та наших продуктів, включно з виправленням неполадок, технічним обслуговуванням системи, підтримкою, складанням звітності та розміщенням даних;
    • Виконання вимог законодавства: Ми можемо використовувати Ваші персональні дані з метою виявлення, запобігання та реагування на шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення умов надання послуг та/або ліцензійної угоди користувача, порушення закону чи іншого неправомірного використання продукту Connected Home Water Leakage Detector.

    Ми використовуватимемо дані Вашої дебетної та/або кредитної картки лише для спрощення придбання послуг у зв’язку із продуктом Connected Home Water Leakage Detector.

   3. c) Правові підстави обробки Ваших персональних даних

    У випадках, передбачених законом, ми завжди забезпечуємо наявність правових підстав для обробки Ваших персональних даних. У більшості випадків правовими підставами для обробки Ваших персональних даних будуть такі:

    • це необхідно для надання послуг, якими ми Вас забезпечуємо;
    • це необхідно для дотримання нами законодавчих та договірних зобов’язань;
    • ми отримали Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних для однієї або кількох зазначених цілей. Якщо ми просимо Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних, Ви можете будь-коли відкликати свою згоду, звернувшись до нас за контактними даними, наведеними наприкінці цього Положення про конфіденційність;
    • обробка необхідна для задоволення наших законних інтересів, наприклад, для розробки та вдосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
    • це необхідно для встановлення, здійснення або захисту прав в судовому порядку.

    D.Знеособлення Ваших персональних даних

    Ми можемо знеособити Ваші персональні дані, щоб їх не можна було використовувати для ідентифікації Вашої особи. Знеособлена інформація не вважається персональними даними, тож не підпадає під дію цього Положення про конфіденційність. Ми можемо збирати, використовувати та публікувати знеособлену інформацію для будь-яких цілей.

    E. Кому ми поширюємо Ваші персональні дані

    Ми можемо поширювати Ваші персональні дані обраними третіми особами як це необхідно, щоб вони могли виконувати свої послуги для нас, зокрема:

    • з нашими афілійованими особами, постачальниками, дистриб’юторами та субпідрядниками, коли це потрібно для виконання будь-якої угоди з Вами;
    • з рекламодавцями та постачальниками маркетингових послуг, які надають нам послуги;
    • з постачальниками аналітичних послуг, які допомагають нам вдосконалювати та оптимізувати наші продукти і послуги;
    • з потенційними продавцями або покупцями (або їхніми консультантами) усіх або частини наших активів; та/або
    • із правоохоронними органами, судами, регуляторами, державними органами та іншими третіми особами, якщо ми вважаємо, що це необхідно для дотримання законодавчих або регуляторних вимог, або навпаки для захисту наших прав або прав будь-якої третьої особи.

    Ми можемо поширювати Ваші персональні дані третім особам на Ваш запит. У такому випадку ми не можемо контролювати та не несемо відповідальності за збирання, зберігання, розголошення та використання Вашої інформації третьою особою. Такі зобов’язання третіх осіб стосовно Ваших персональних даних регулюються їхньою угодою з Вами. У випадку, якщо Ви вирішите керувати своїми продуктами Resideo Connected Home за допомогою стороннього програмного забезпечення чи іншої пропозиції, ми не можемо контролювати або нести відповідальність за збирання, зберігання, розголошення та використання Ваших персональних даних такими сторонніми особами.

    F. Де ми зберігаємо Ваші персональні дані

    Загальні положення

    Resideo є глобальною компанією, і тому Ваші персональні дані можуть збиратися, передаватися й бути доступні компанії Resideo, нашій групі компаній, постачальникам та/або агентам, розташованим у країнах, відмінних від Вашої країни проживання, включно з будь-якими країнами Європейської економічної зони (ЄЕЗ), США та Індії. Завважте, що захист конфіденційності та законодавчі вимоги, включно із правами органів влади на доступ до Ваших персональних даних, в деяких із цих країн можуть не бути еквівалентні тим, які діють у Вашій країні проживання. Проте ми вживатимемо належних заходів для захисту Вашої конфіденційності.

    Користувачі в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ)

    Ваші персональні дані можуть бути передані або доступні компаніям групи Resideo, агентам, дистриб’юторам, субпідрядникам або постачальникам у країнах за межами Європейського Союзу, а саме у США та Індії. Ми впровадили стандартні договірні положення ЄС відповідно до Статті 46(2) Загального регламенту ЄС щодо захисту даних [the EU General Data Protection Regulation], щоб забезпечити належний захист у разі переміщення даних за межі ЄЕЗ. Щоб отримати додаткові відомості про відповідні гарантії, зв’яжіться з нами за контактними даними, наведеними наприкінці цього Положення про конфіденційність.

    Користувачі поза межами ЄЕЗ

    Використовуючи або отримуючи доступ до наших продуктів Resideo Connected Home або зв’язавшись із нами та надаючи нам свою інформацію, Ви погоджуєтесь передавати персональні дані за межі Вашої країни проживання, як зазначено вище.

    G. Якщо в цьому Положенні про конфіденційність не зазначено інше, ми зберігатимемо Ваші дані впродовж періоду, протягом якого Ви використовуєте відповідний продукт Resideo Connected Home, або впродовж будь-якого іншого періоду (який може бути довшим або коротшим), на який Вами надано згоду для зберігання Ваших персональних даних, після чого ми або видалимо, або знеособимо Ваші персональні дані (якщо тільки законом не вимагається більш тривале зберігання). Якщо Ви припините користуватись продуктом Resideo Connected Home, ми можемо продовжувати використовувати знеособлені чи агреговані персональні дані, які не ідентифікують Вас, для аналітичних, дослідницьких і розробницьких цілей. Ми зберігаємо Ваші персональні дані в маркетингових цілях, доки Ви не відмовитесь від подальших прямих маркетингових комунікацій відповідно до чинного законодавства.

    H. Маркетинг

    Відповідно до чинного законодавства, ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб повідомляти Вас про продукти або послуги, які можуть представляти інтерес для Вас, і в іншому випадку повідомляти Вас про пропозиції, події та новини, огляди, спеціальні пропозиції та пов’язані з цим теми. Ви можете в будь-який час безплатно відмовитися від маркетингових повідомлень, що надсилаються електронною поштою, за допомогою посилання про відписування в будь-якому електронному листі з маркетинговими матеріалами, які Ви отримуєте від нас, або зв’язатися з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність. Залежно від Вашої країни проживання, Ви також можете відмовитися від інших видів маркетингових комунікацій; будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені наприкінці цього Положення про конфіденційність, для отримання додаткової інформації.

    I. Сайти та сервіси третіх осіб

    Наші продукти Resideo Connected Home можуть містити посилання на сторонні веб-сайти, продукти та послуги. Ми не несемо відповідальності за ці сайти та їхню політику конфіденційності. Інформація, зібрана такими третіми особами, яка може містити Ваші контактні дані, регулюється їхньою політикою конфіденційності. Ми радимо Вам дізнатись про політику конфіденційності таких третіх осіб.

    Якщо якийсь із наших продуктів Resideo Connected Home отримано Вами від третьої особи, наприклад, від дилера, підрядника або роздрібного торговця, збирання та використання Ваших персональних даних такими третіми особами регулюється їхньою політикою конфіденційності. Ви визнаєте, що Resideo не контролює збирання та використання Ваших персональних даних такими третіми особами. Ми можемо надавати Ваші персональні дані третім особам відповідно до умов угоди про надання послуг із цією третьою особою. Ми радимо Вам дізнатись про політику конфіденційності таких третіх осіб.

    J.Діти

    Компанія Resideo не проводить навмисне збирання персональних даних про дітей у зв’язку з продуктами Resideo Connected Home. Поняття «діти» визначається законами й нормами країни Вашого перебування.

    K.Захист Ваших персональних даних

    Компанія Resideo прагне захищати Ваші персональні дані. Ми використовуємо різні технології та процедури захисту, щоб захистити Ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, використання або розголошення. Проте жодна інформаційна система не може бути на 100% безпечною, тож ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку Ваших персональних даних. Крім того, ми не несемо відповідальності за захист даних, які Ви надсилаєте на продукти Resideo Connected Home через мережі, які ми не контролюємо, включно з Інтернетом і бездротовими мережами.

    Безпека Ваших персональних даних також залежить від Вас. Якщо ми дали Вам (або Ви вибрали) ідентифікатор користувача та пароль для доступу до продуктів Resideo Connected Home, Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності таких вхідних даних і нерозголошення їх іншим.

    L. Файли «cookie»

    Що таке файли «cookie»?

    Файли «cookie» – це текстові файли, що містять невелику кількість інформації, яка завантажується на Ваш жорсткий диск або в пам’ять браузера. Файли «cookie» містять інформацію, яка передається на жорсткий диск Вашого комп’ютера або іншого пристрою.

    Категорії файлів «cookie», які ми використовуємо.

    Типи файлів «cookie», які ми можемо використовувати, поділяються на чотири категорії: суворо необхідні, такі, що відповідають за продуктивність, за функціональність і профіль та рекламні.

    1. Суворо необхідні файли «cookie»

     Ці файли «cookie» мають важливе значення для роботи продуктів Resideo Connected Home, особливо у зв’язку з пошуком інформації та розміщенням замовлень. Без цих файлів «cookie» послуги, про які Ви просите, не можуть бути надані. До них відносяться, наприклад, файли «cookie», які дозволяють входити в безпечні зони продуктів Resideo Connected Home, або файли shopping basket «cookie», які запам’ятовують продукти, які Ви хочете придбати, коли Ви додаєте продукти до свого кошику для покупок або переходите до оформлення замовлення.

    2. Файли «cookie», що відповідають за продуктивність

     Ці файли «cookie» збирають інформацію про те, як Ви використовуєте наші продукти Resideo Connected Home, наприклад, які сторінки Ви відвідуєте найчастіше та чи отримуєте Ви повідомлення про помилки з певних сторінок. Це допомагає нам покращити роботу наших продуктів Resideo Connected Home, наприклад, забезпечувати, щоб користувачі легко знаходили те, що шукають.

    3. Файли «cookie», що відповідають за функціональність і профіль

     Ці файли «cookie» використовуються для розпізнавання Вас під час використання продуктів Resideo Connected Home. Це дає нам змогу персоналізувати наш контент для Вас, вітати Вас за іменем і запам’ятовувати Ваші уподобання (наприклад, вибір мови або регіону).

    4. Рекламні файли «cookie»

     Ці файли «cookie» фіксують Вашу взаємодію із продуктами Resideo Connected Home і можуть бути використані для розміщення рекламних оголошень, які у більшій мірі відповідають Вам та Вашим інтересам. Вони також можуть бути використані для обмеження часу, коли Ви бачите рекламу, та для того, щоб допомогти оцінити ефективність рекламної кампанії. Без цих файлів «cookie» веб-реклама, яку Ви бачите, буде у меншій мірі відповідати Вам і Вашим інтересам

    5. Файли «cookie» третіх осіб

     Ми працюємо зі сторонніми постачальниками, наприклад Google Analytics, Adobe Analytics, YouTube та Adobe Flashplayer, що також можуть встановлювати файли «cookie» на наших продуктах Resideo Connected Home, які ми можемо використовувати для відображення відеоматеріалів. Ці сторонні постачальники несуть відповідальність за файли «cookie», які вони встановили на наших продуктах Resideo Connected Home. Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію, перейдіть на веб-сайт відповідної третьої особи.

    Налаштування файлів «cookie»

    У більшості випадків нам потрібна Ваша згода для використання файлів «cookie». Винятком є ситуація, коли файл «cookie» має важливе значення для того, щоб ми могли надати замовлену Вами послугу. Вам буде запропоновано дати згоду на наше використання файлів «cookie», як це описано в цьому Положенні про конфіденційність, за допомогою банера про файли «cookie» під час першого використання відповідного продукту Resideo Connected Home.

    Ви можете відкликати згоду в будь-який час, змінивши налаштування свого браузера, щоб відхилити або вимкнути файли «cookie». Якщо Ви це зробите, зверніть увагу, що Ви можете втратити деяку функціональність продуктів Resideo Connected Home. Для отримання додаткової інформації про файли «cookie» та їх відключення перейдіть на веб-сторінку www.aboutcookies.org або www.allaboutcookies.org.

   M. Ваші права

   Ви можете мати певні права щодо персональних даних про Вас, які збираються через продукти Resideo Connected Home, ці права залежать від країни Вашого проживання. Якщо Ви є резидентом ЄЕЗ, наведені нижче права можуть бути застосовані до Вас. Для інших користувачів застосування прав залежатиме від законодавства Вашої країни проживання. Ми сприятимемо реалізації прав, які застосовуються до Вас відповідно до чинного законодавства. Для отримання додаткової інформації про свої права зв’яжіться з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність.

   Щоб допомогти Вам реалізувати свої права, ми можемо вимагати від Вас специфічні відомості, щоб підтвердити Вашу особу. Це запобіжний захід, який гарантує, що персональні дані не будуть розкриті особі, яка не має права отримувати їх. Ми відповідатимемо на будь-які запити від Вас про здійснення Ваших прав у строки, передбачені законом. Ми можемо стягувати плату, щоб надати допомогу стосовно Вашого запиту , у випадках якщо це дозволено законом.

   Щоб допомогти Вам ознайомитися з Вашими правами, ми коротко виклали їх нижче та надали рекомендації щодо різних обставин, у яких вони можуть застосовуватися. Для отримання додаткової інформації про свої права або якщо Ви хочете скористатися якимось із них, зв’яжіться з нами за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність.

   Ваші права більш докладно:

   1. Право бути інформованим: Означає, що Ви маєте право на отримання чіткої, прозорої та зрозумілої інформації про те як ми використовуємо Ваші персональні дані, а також про Ваші законні права. Ось чому ми надаємо Вам інформацію в цьому Положенні про конфіденційність.
   2. Доступ: Ви можете мати право доступу, перегляду та виправлення персональних даних, зібраних через наші продукти Resideo Connected Home або коли Ви зв’язуєтеся з нами. У деяких випадках це можна зробити, перейшовши на сторінку, на якій Ви надали ці дані. Ви можете допомогти нам зберегти точність Ваших даних, повідомивши нас про зміну Вашої поштової адреси, номера телефону або електронної адреси.
   3. Заперечення: Ви маєте право заперечувати проти певних видів обробки Ваших персональних даних, у тому числі у випадках, коли ми обробляємо персональні дані на законних підставах, або коли ми обробляємо Ваші персональні дані для цілей прямого маркетингу. У деяких випадках ми можемо продемонструвати наявність вагомих законних підстав для продовження обробки Ваших персональних даних, у цьому випадку ми не зобов’язані виконувати Ваш запит.
   4. Стирання: Ви маєте право вимагати видалення Ваших персональних даних, наприклад, якщо дані більше не є необхідними для цілей, для яких вони були зібрані.
   5. Обмеження: Ви маєте право вимагати, щоб ми обмежили нашу обробку Ваших персональних даних, наприклад якщо Ви оскаржуєте точність даних.
   6. Передача даних: Ви маєте право отримувати та повторно використовувати Ваші персональні дані у своїх власних цілях. У випадках, коли це необхідно, Ви можете вимагати від нас переміщення, копіювання або передавання Ваших персональних даних з наших систем Вам або (якщо це технічно можливо) обраній Вами третій особі, що не впливатиме на можливість їх використання.
   7. Згода: Якщо Ви надали згоду на обробку Ваших персональних даних, Ви можете мати право будь-коли відкликати цю згоду, звернувшись до нас за допомогою контактних даних, наведених наприкінці цього Положення про конфіденційність, або, у випадку електронного маркетингу, скориставшись посиланням про відписку від будь-якого з наших маркетингових електронних листів. Це не вплине на законність обробки до того моменту.

   Якщо у Вас є запитання щодо Ваших прав або ви хочете ними скористатись, Ви можете надіслати запитання щодо конфіденційності за допомогою нижченаведеного посилання:

   https://contractorpro.secure.force.com/PrivacyInformationRequestForm/

   N. Зміни до Положення про конфіденційність

   Умови цього Положення про конфіденційність можуть час від часу змінюватися. Ми публікуємо будь-які зміни на цій сторінці, і якщо ці зміни є значними, ми вживатимемо таких додаткових заходів, які можуть вимагатися законодавством.

   O. Зв’язок із нами

   Якщо у Вас виникли запитання щодо цього Положення про конфіденційність, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти ResideoPrivacy@Resideo.com або за однією з нижченаведених поштових адрес Resideo.

   Щодо продуктів ліній Honeywell Home або EvoHome:
   Кому: Resideo – Конфіденційність даних
   Ademco Supply SRL
   Bucharest, 2nd District,
   4B and 2–4 George Constantinescu Street
   Building A, 3rd Floor,
   Bucharest, Romania (Румунія).

   Щодо продуктів лінії Total Connect 2.0E Security:
   Кому: Resideo – Конфіденційність даних
   Securité Communications SAS
   1198, Avenue du Dr. Maurice Donat,
   06250 Mougins,
   Sophia Antipolis,
   France (Франція)

   Щодо продуктів лінії Videofied Security:
   Кому: Resideo – Конфіденційність даних
   RSI Video Technologies SAS
   25 rue Jacobi-Netter,
   67200 Strasbourg,
   France (Франція)

   Якщо Ви бажаєте зв’язатися з особою, відповідальною за конфіденційність даних, ось адреса електронної пошти: ResideoPrivacy@Resideo.com

   У разі виникнення будь-який запитань, зокрема щодо підтримки продукту, звертайтеся за адресою електронної пошти: hchtech@honeywellhome.com

   Якщо Вас не задовольнили наші дії з приводу розв’язання скарг або Ви вважаєте, що обробка ваших персональних даних є незаконною, можете звернутися до вповноваженої установи із захисту даних. Але ми будемо вдячні за спробу допомогти Вам, отже повідомляйте про будь-які недоліки.

back-to-top